BESTUUR 2015 - 2017

Voorzitter - partiturenbeheer

Gilberte Mantels, e-mail: gilberte.mantels@gmail.com

 

Ondervoorzitter-publicaties-webmaster

Edith Buntinx, e-mail: edith.buntinx@telenet.be

 

Secretaris-penningmeester

Edith Buntinx, e-mail: edith.buntinx@telenet.be

 

Bestuursleden

Lisa Verslegers: sociale activiteiten en relaties, e-mail: lisa.verslegers@skynet.be

Annita Agten: publicaties en logistiek, e-mail: agten_annita@hotmail.com

Jos Leirs: reisleider en logistiek, e-mail: jos@leirs.vlaanderen

Lieve Pulinx: feestelijkheden, e-mail:  jan_oudebrouckx@hotmail.com

Rina Smets: verslaggeving, e-mail: rina.smets@telenet.be

 

Koorleider

Jan Gabriëls, e-mail: jan.gabriels@skynet.be